Firma Sayısı : 8418 İlan Sayısı : 363
Haber / Makale Sayısı : 85 Site Sayısı : 2165 Resim Sayısı : 78 

Elektrik Projesiambalaj kutu karton vakum blister frekans etiket sticker conta matbaa matbaacilik reklam ajans medya.

dÖvencİ ltd.Ştİ. 1978 yılında kuruluşundan günümüze , giderek artan iş hacmiyle ve büyüyen gücüyle çelik imalatı ve montaj konusunda saygın bir marka konumuna gelmiştir.giderek gelişen üstün teknolojisiyle , uzman kadrosu ve modern tesi.

firmamız atatürk havalimanı İrtibatlı olup , araç kiralama ve transfer hizmetlerinde daima kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini esas alır. firmamız sizlerin taleplerine göre İstanbullun her noktasına Ücretsiz araç teslim seçeneğ.

eray vakum 2004 yilindan buyana kaliteli ve hizli is gÜcÜyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.kendi bÜnyemizde bulunan kalip atÖlyesizle sizlere daha iyi hizmet vermek iÇin Çalismalarimiz devam etmektedir.vakum islerinizde hizli ve kaliteli is.

paketleme ve paketleme ekİpmanlarielektrik projesi , , paketleme ve paketleme ekipmanları , vakumlama makinesi , basaş ambalaj , ahşap sandık , baskılı ambalaj , vakum nedir.

2009 yılında kurulan firmamızda 13 yıllık tecrübe İle her türlü rulo baskı etiket Üretilmektedir.tüm baskılı ve baskısız etiket Üretimi barkod yazıcı satış ve destek teksil etiketleri okuyucular ve otomasyon sistemleri İle sektöründe her zaman misyon.

?polip sentetik Çuval; müşterileri ile dürüst ve güvenilir ilişki ortamını oluşturmayı , bilgi ve tecrübesini sürekli geliştirerek en iyi ürünü en iyi fiyat?la , kaliteyi ve hizmeti sürekli olarak pazara sunmayı kendisine görev edinmişt.


 

 

Şehirler

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<

 

Haberler