Firma Sayısı : 8418 İlan Sayısı : 363
Haber / Makale Sayısı : 85 Site Sayısı : 2165 Resim Sayısı : 78 

Güvenlik Şirketleri


kamera sistemleri merkezi olarak evinizin İş yerinizin alarm ve kamera İle güvenlik İşlemlerini en kaliteli hizmet anlayışıyla Çalışmaya devam etmekteyiz. gerek Ürün kalitesi , gerek fiyat politikası , gereksede uygun Ödeme İmkanlarıyla tercihiniz .

1997 yılından başlayarak her yıl artan bir grafikle satış rakamlarını yukarılara taşımıştır.bunun doğal sonucu olarak sentez mühendislik İsmi daha fazla duyulmaya başlanmıştır .

güvenlik sistemleri denilince en güvenilir Şirket olarak erkon zamana güvenebilirsiniz... .

müşteri memnuniyeti açısından Şirketimizde Çalışan personellerimizin düzenli olarak eğitimlerini vermekteyiz. .

1992 yılında İletişim dalında kurulan Şirketimiz , elektronik cihaz ve parça konusunda Çeşitli Üretici firmaların temsilcilik ve bayiliğini yapmıştır. 2000 yılında faaliyet alanına elektronik güvenlik cihazları konusunu da almış , mü.

alkatek güvenlik sistemleri türkiye’nin elektronik güvenlik alanındaki Ürünlerin büyük bölümünü bünyesinde barındırmaktadır .

elektronik güvenlik sektöründe dünyada İyi tanınan birçok markanın Ürünlerinin projelendirme kurulum montaj , dağıtım ve satış sonrası hizmetini vermekteyiz. .

2010 yılında kendi Şirketi olan yıldız güvenlik sistemlerini kurmuştur. .

2010 yılında kendi Şirketi olan yıldız güvenlik sistemlerini kurmuştur. .

güvenlik sistemleri , pdks sistemleri , diafon sistemleri , uydu sistemleri , cam filmleri , telefon kayit sistemleri , hirsiz alarm sistemi , yangin alarm sistemi , bariyer ve turnike sistemi.


 

 

Şehirler

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<

 

Haberler