Firma Sayısı : 8418 İlan Sayısı : 363
Haber / Makale Sayısı : 85 Site Sayısı : 2165 Resim Sayısı : 78 

Hayvancılık - Proje


Hayvancılık - Proje


Hayvancılık - Proje Dizinine Eklenen Son 10 Firma

tolesto , emdem , sapastapol kaz cinsleri üretimi. etlik kaz emdem . tüylük kaz sapastapol.ciğer ve er üretimi firmamız kaz satışı yapılmaktadır .kaz satışımız toptan canlı olarak satılmaktadır istambul teslimi 40 ytl dir , p.

akvaryum ve akvaryum malzemelerİevcil hayvan dükkanları , , akvaryum ve akvaryum malzemeleri , pet shop rottweiler , ülkemizde hayvancilik , veteriner resimleri , modern hayvancilik , en guzel oyunu.

firmamız yakacı hayvancılık ltd.şti. uzun yıllardır damızlık düve yetiştiriciliği ve temin İşi yapmaktadır.yurt İçinden ve İthal gebe düve teminimiz bulunmaktadır. ziraat bankası kredisi İle hayvan almak İsteyen yetiştiricilere banka.

Önder tavukÇuluk ve gida a. Ş.
tavukÇuluk - yumurta
, tÜrkİye , tohum , akdenİz , yumurta , ege , siĞir , yem.

hayvancilik hayvancilik , besİ , tavuk , koyun , İnek , kÜÇÜkbaŞ , bÜyÜkbaŞ kÜÇÜk baŞ hayvancilik.

ana sözleşmesinde yazılı konular.
sektor sağlık
kategori veteriner
kuruluş tarihi 20 nisan 2005 , Çarşamba
yetkili ve ortak emrah eldek - mustafa kesencİ emrah eldek.

hayvan yemlerisatılık akvaryum sahibinden , eminönü petshoplar , süt mikrobiyolojisi , dev akvaryum nerede , adak kesimi , akvaryum balik cesitleri , hayvan yemleri , besi hayvancılık , hayvancılık inek.

sÜt endÜstrİsİ ve sÜt ÜrÜnlerİtavuk , , süt endüstrisi ve süt ürünleri , tanganika akvaryum , yumurta , köpek yemi , ege , dünya akvaryum.

veterİnerlerarıcılık ve arıcılık ekipmanları , , veterinerler , zeytinburnu veteriner klinigi , avrupa birliği , tuz su balıkları , zeytin , cevher süt sağım.

evcİl hayvan dÜkkanlaridamızlık hayvancılık , , evcil hayvan dükkanları , hayvancılık danışmanlık , hayvancılık yetiştirme , süs tavukları yumurtası , hayvancılık sığır , devlet kredileri.


 

Şehirler

Haberler

Ürünler