Firma Sayısı : 8418 İlan Sayısı : 363
Haber / Makale Sayısı : 85 Site Sayısı : 2165 Resim Sayısı : 78 

Granit


1995 yılından beri İzmir / aliağa?da bazalt madeni işletmektedir. İzmir ? Çanakkale yolu kenarında , aliağa / Çaltıdere köyü bozdevlit tepe?de bulunan 250 hektarlık ruhsatlı bazalt ocağı; türkiye?de işletilebilir durumdaki en büyük ve limanl.

kÖmÜr ve mangal kÖmÜrÜgranit , , kömür ve mangal kömürü , makina ilanları , maden ve teknoloji , atiker lpg tank fiyatları , türkiye maden yatakları , mavi bakır.

, kaynak , elektrik kaynak makinaları , kaynak makinası , kaynak tozu , gemi onarım , gemi ve bakım , kaynak elektrotları , tel elektrot , maden ve metal sanayi.

Şen mermer 2000 yılında açmış oldugumuz mermer atÖlyemİzde mutfak tezgahlarında ilke imza atarak kepce süpürkelik mermer mutfak tezgahları imal ederek siz degerli müşterilerimizi su alan mutfak tezgahlarından kurtarmış olup firmamız kuruldugundan ber.

bİrİncİ sinif İŞÇİlİk ve kalİte İle her tÜrlÜ mermer granİt İŞlerİnİz uygun fİyata yapilir satiŞ mÜdÜrÜmÜz meryem hanimdan bİlgİ alinmasi adres eskİ aydin yolu eskİ rodİ kot fabrİkasi arkasi karabaĞlar /İzmİr telefonlarimiz 0555 533 55 44 - 0536 .


 

 

Şehirler

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<

 

Makaleler

Haberler

Ürünler