Firma Sayısı : 8418 İlan Sayısı : 363
Haber / Makale Sayısı : 85 Site Sayısı : 2165 Resim Sayısı : 78 

Otel


ankara`nın merkezinde yer alan , eyüboğlu otel kızılay meydanı ve metro İstasyonuna sadece 500 metre mesafededir. günlük açık büfe kahvaltı ve Ücretsiz Özel otopark sunmaktadır. kocatepe camii 300 metrelik yürüme mesafesindedir. eyüboğlu hotel`i.

hotel akbulut tüm yıl boyu siz değerli misafirlerine; açık , kapalı , ve Çocuk havuzu , saunaları , barları , oyun odası , 120 kişi kapasiteli konferans salonu , restoran`ı , terası , türk ham.

hotel akbulut tüm yıl boyu siz değerli misafirlerine; açık , kapalı , ve Çocuk havuzu , saunaları , barları , oyun odası , 120 kişi kapasiteli konferans salonu , restoran`ı , terası , türk h.

"romantik büyükada otelleri , unutulmaz günbatımı manzaraları arasında , marmara denizinin en güzel yerinde , begonvillerle süslü sokaklarında faytonlarla nostalji yaşamak İstemez misiniz? İstanbul’un keşmekeşliğinden kaçanların .

Çağdaş , modern yönetim anlayışını İlke edinen yurdumuz barındırdığı Öğrencilere yüksek hizmet kalitesi sunuyor. yönetim ve Çalışanlar , Öğrencilere ailelerini aratmayacak yakın İlgi Şefkat , psikolojik destek sunduğu huz.

han`dan İçeri girdiğiniz anda , oldukça uygun fiyatlarla ve benzersiz türk konukseverliği İle sunulan uluslararası standartları hissedeceksiniz. han uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. 7/24 güvenlik ve elektronik kartlı sistem İle .

coşandere tesisleri 1985 yılında temelleri atılmış olup , doğaya uygun taş ve ahşap mimarisi olarak İnşa edilerek 1987 yılında küçük bir İşletme olarak faaliyete geçmiştir.ayrıca 2005 yılında başlatmış olduğumuz yayla safari turları İle de .

otel tatlıses Şehir merkezine 700 metre mesafede bulunmaktadır.gün batımının büyüleyici manzarası sizi rüyalar Ülkesine Çekecektir. rahat ve stresten uzak , huzur İçerisinde , harika bir tatil yeridir. .

uzungöl , yemyeşil ormanları , temiz suları , İçinde barındırdığı onlarca endemik bitki ve tüm doğal güzelliği İle türkiye İçinden ve dışından birçok İnsanın İlgisini Çeken trabzon`un Çaykara İlçesine bağlı bir beldedir.adını ken.

otel tatlıses Şehir merkezine 700 metre mesafede bulunmaktadır.gün batımının büyüleyici manzarası sizi rüyalar Ülkesine Çekecektir. rahat ve stresten uzak , huzur İçerisinde , harika bir tatil yeridir. .


 

 

Şehirler

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<

 

Makaleler

Haberler