Firma Sayısı : 8418 İlan Sayısı : 363
Haber / Makale Sayısı : 85 Site Sayısı : 2165 Resim Sayısı : 78 

Trafik Müşavirliği


sİgorta aracilik ve daniŞmanlik hİzmetİtrafik müşavirliği , , sigorta hizmet dökümü ssk , murat , kasgo , sigorta , ka sigorta , gebze evden eve.

Şİrketİmİz tecrÜbelİ ekİp ve teknİk donanimiyla alÇi ve Çİmento esasli makİne sivasi , boya , seramİk , Şap , İzolasyon-mantolama uygulamalarini gerÇekleŞtİrmesnİn yaisira gÖktÜrk beldesİnde faalİyet gÖsteren yapi marketİ .

Şİrketİmİz 1974 yilinda kurulmuŞ olup kirikkale tİcaret ve sanayİ odasina 1983 yilinda trabzon İnŞaat adi İle kaydedİlmİŞtİr.1974 yilindan 1992 yilina kadar fİrmamizin kurucusu yusuf varli tarafindan İdare edİlmİŞtİr.
1992 yilinda ahmet varli tar.

kameroğlu hafriyat;konyada parke taşı döşenmesi , bordür taşı ve kilit taşı döşenmesi , fabrika sahası hazırlama , petrol İstasyon sahası hazırlama , moloz taşınması , su havuzu kazıları , zemin betonla.

Şirketimiz 1970 `li yıllardan bu yana ana faaliyet alanı olan inşaat işleri bünyesinde bina , alt yapı ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış ve bir çok projeye imza atmıştır..eminel inşaat sektöründe 30 yılı deviren nadir kuruluşlardandır. .


 

 

Şehirler

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<

 

Makaleler

Haberler

Ürünler