Firma Sayısı : 8418 İlan Sayısı : 363
Haber / Makale Sayısı : 85 Site Sayısı : 2165 Resim Sayısı : 78 

Telekomünikasyon Hizmetleri


Telekomünikasyon Hizmetleri


Telekomünikasyon Hizmetleri Dizinine Eklenen Son 10 Firma

uydu haberleşmesi , sistemleri , uydu telefonu , gmpcs nereden alınır , thuraya , İridyum , global star , inmarsat , İnmarsat , uydu telefon hattı fiyatları , türksat , turksat taşınabilir uydu terminali , ku bant , ka band , l band , gemi uçak yer.

btk , telsiz kiralama , telsiz alt yapı , bakım onarım , role sabit telsiz , el telsizi , araç telsizi satışı , btk 5809 sayılı haberleşme kanunu telsiz kullanım Ücreti , ruhsat , telsiz Ücret tarifesi lisansı , telsiz kiralama , 2813 sayılı te.

1998 yılında bu yana telekominikasyon sektöründe hizmet vermekteyiz.ürünlerimiz cep telefonu aksesuarlarında İthal etmekte olup türkiye`nin her yerine toptan aksesuar göndermekteyiz.e ticaretimiz olan www.telsamarket.com`dan sizlere bir tıklama kadar.

firmamız 2002 yılından beri telefon ve İnternet hizmetleri vermektedirsamsung destek teknik servis , doduco buji kablosu , fatura sorgulama merkezi , cep telefon servisleri , mozilla telefon , psp usb kablosu , kablolu yayın .

belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda telekomünikasyon techizatının parekende ticareti(telefon cep telefonu faks v.b)işleri ,
sektor sektörel kobİ
kategori telekomünikasyon-haberleşme
kuruluş tarihi 03 ocak 2012 .

mÜnİhte memorİ computer her tÜrlÜ bİlgİsayar tamİrİ yapİlİr.089-961 699 95 dİz ÜstÜ masa ÜstÜ laptop notebook tamİrİ yapİlİr..

Şirketimiz sektöründe uzun zamandan beri faaliyet göstermektedir. bu faaliyetlerini genç kadosu sayesinde her zaman en İyisini yapmaya adamış ve siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır www.prestijkontor.com/www.prestijkontor.net .

telokom ve güvenlik sistemleri karel telefon santralı telesis telefon santralı ip telefon santralı kamera sistemleri alarm sistemleri.

firmamız call center , Çağrı merkezi , Çağrı merkezi hizmetleri , call center hizmetleri veren dış kaynaklı Çağrı merkezi hizmetleri veren Şirketlerden biridir..


 

Şehirler

Makaleler

Haberler

Ürünler